TESLİMAT KOŞULLARI 

Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor musunuz ?
Türkiye' nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Siparişim bana kaç günde ulaşır ?
 
FashionKitty.NET siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargoya vermeyi amaçlar. Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz ortalama 2-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği gibi sepetinize eklemiş olduğunuz ürünün tedarik sürecine de bağlıdır. FashionKitty.NET siparişinizi en geç 7 gün içerisinde göndermeyi taahhüt etmektedir.(Özel tasarım ürünlerin tedarik süreci tasarımcıya bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.)
 
 
Siparişimin kargo sürecini nasıl takip edebilirim ?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bir mail atıyor olacağız. Attığımız mail içerisinde kargo takip linkine tıklayarak kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yine sitemizin üst kısmında kargo takip linki ile kargo takip numaranızı girerek kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Kargo ücretli mi?

Türkiye sınırları içerisinde tüm siparişleriniz sadece 10,00 TL 'ye sigortalı olarak gönderilecektir. 200 TL ve üzeri siparişlerinizde ise kargo ücreti ödemeden, ücretsiz olarak ürününüzü göndermekteyiz.
 

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Adres bilgileri kısmını tam olarak doldurmanız gerekmektedir. Siparişinizi oluştururken lütfen telefon numaranızı tam olarak giriniz. Siparişiniz hazırlanırken size ulaşmamız bu konuda önem taşımaktadır. Telefonla ulaşamadığımız durumlarda mail ile iletişime geçmekteyiz.